babis the ntoberman

Από το πρωί εργαστήρια και κλινικές...και δεν προλάβατε να περάσετε μια βόλτα από το κυλικείο; Ας μιλήσουμε για τα πάντα εδώ...

Moderator: bullalex

Postby babis88ntoberman on Mon Oct 06, 2008 9:57 pm

ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ ΦΥΣΙΚΑ ΤΗΝ ΞΕΡΕΤΕ....ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΤΗΣ ΟΜΩΣ???
Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ(ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΑΝΑ ΤΗΣ ΠΕΓΚΥΣ) ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΛΑΙΚΕΣ ΦΩΝΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝΕ ΠΟΤΕ ΤΗ ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ 80!!!! ΕΓΡΑΨΕ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΤΑ ΧΟΡΕΥΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΟ "ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ" Κ "ΣΤΡΑΒΟΤΙΜΟΝΙΕΣ"!!!

1.ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ-ΤΟΣΟ ΣΠΑΝΙΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ...
"ΣΤΟ ΝΟΙΚΙ...ΕΧΕΙΣ ΒΓΑΛΕΙ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ Κ ΕΓΩ ΠΟΥ ΣΕ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑ..ΤΟ ΕΝΙΩΣΑ ΑΡΓΑ ΓΙΑ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΣΟΥ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΨΕΥΤΙΚΑ..

ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ...ΦΘΗΝΗ ΚΑΡΔΙΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΑΙΡΙΑ...ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ Κ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΜΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΚΥΡΙΑ...

ΣΥΜΒΟΛΕΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΝΤΡΟΠΗ Κ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ...ΑΡΚΕΙ ΣΤΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΘΗΜΑΤΑ!!!!...."

2.ΣΤΡΑΒΟΤΙΜΟΝΙΕΣ-ΦΟΒΕΡΟ...
"ΣΤΡΑΒΟΤΙΜΟΝΙΕΣ...ΜΟΥ ΚΑΝΕΣ ΠΟΛΛΕΣ...ΣΤΡΑΒΟΤΙΜΟΝΙΕΣ Κ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΕΧΤΕΣ...

Κ ΑΝ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΕ ΛΕΩ ΑΛΗΤΟΠΑΙΔΟ...ΕΧΕΙΣ ΧΑΡΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΩΡΑΙΟΣ ΡΕ ΠΑΛΙΟΠΑΙΔΟ...

ΣΤΡΑΒΟΤΙΜΟΝΙΕΣ...Κ ΛΟΞΟΜΑΤΙΕΣ...ΣΤΡΑΒΟΤΙΜΟΝΙΕΣ..Κ ΟΛΟ ΠΟΝΗΡΙΕΣ..."
babis88ntoberman
Dr. Καψουροτραγουδολογίας

Medals: 1

Postby babis88ntoberman on Mon Oct 06, 2008 10:04 pm

ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΜΕΓΑΛΗ ΕΡΜΗΝΕΥΤΡΙΑ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΗΣ ΛΕΞΕΩΣ ΗΤΑΝ ΦΥΣΙΚΑ Κ Η ΕΛΕΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ...ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΣΧΕΔΟΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ(ΒΛΕΠΕ ΕΠΑΝΩ) ΓΡΑΦΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑ...ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΤΟ 80 ΤΗΝ ΔΙΣΚΑΡΑ.."ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ..ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ" Κ ΧΑΛΑΕΙ ΚΟΣΜΟ...ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΠΟΥ ΞΕΧΩΡΙΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΣΚΟ ΗΤΑΝ Κ ΤΟ "ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΧΑΣΑ.."

"ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΜΟΥ..ΜΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΧΝΩ...ΑΓΑΠΕΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΟΝΑΝΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ..

ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΧΑΣΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΧΑΣΑ..ΤΙ Κ ΑΝ ΣΕ ΕΧΑΣΑ...ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΕΙΜΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ ΤΙ Κ ΑΝ ΕΚΛΑΨΑ...ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΧΑΣΑ..

ΚΥΛΑΕΙ Κ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ ΑΔΕΙΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ Κ ΣΕ ΑΤΟΝΟ ΡΥΘΜΟ...ΟΠΟΥ Κ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΔΥΟ ΣΟΥ ΜΑΤΙΑ...ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ.."

ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΨΟΥΡΑ Κ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΑΨΟΥΡΑ...
babis88ntoberman

Postby babis88ntoberman on Tue Oct 07, 2008 10:13 pm

"ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΕΠΑΝΩ ΑΗΤΟΣ ΞΕΨΥΧΗΣΕ...ΣΙΔΕΡΟ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΛΥΓΙΣΕ...ΜΑ ΤΩΡΑ ΔΙΚΑΣΤΗ ΘΑ ΒΑΛΩ ΝΑ ΔΙΚΑΣΕΙ...ΣΕ ΙΣΟΒΙΑ ΜΟΝΑΞΙΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΕΙ...

ΑΠΟΨΕ ΘΑ ΧΟΡΕΨΩ ΤΟΝ ΧΟΡΟ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ...ΚΡΑΤΗΣΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΔΥΟ ΑΝΑΣΕΣ ΔΥΟ ΣΤΡΟΦΕΣ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΟΡΕΨΩ ΤΟΝ ΧΟΡΟ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ..ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΔΕΝ ΖΟΥΝ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ...

ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΕΠΑΝΩ Ο ΗΛΙΟΣ ΕΣΒΗΣΕ...ΑΝΑΨΑΝΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΕΛΕΙΩΣΕ...Κ ΕΜΕΙΣ ΣΑΝ ΘΕΑΤΕΣ ΣΕ ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ ΤΡΟΜΟΥ..ΝΑ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΠΟΝΟΥ..."

"ΟΣΟΙ ΓΙΑ ΑΓΑΠΗ ΤΥΡΑΝΙΟΝΤΑΙ...ΠΙΝΟΥΝ ΤΟ ΔΑΚΡΥ ΣΑΝ ΤΟ ΚΡΑΣΙ...ΝΥΧΤΩΝΟΥΝ ΜΟΝΟΙ Κ ΑΝΑΡΩΤΙΟΝΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΣ ΣΤΗ ΖΩΗ...

ΟΣΟΙ ΠΟΝΑΝΕ ΟΣΟΙ ΜΕΘΑΝΕ Κ ΟΣΟΙ ΑΓΑΠΑΝΕ ΑΛΗΘΙΝΑ ΕΧΟΥΝΕ ΠΑΘΗ..ΚΑΝΟΥΝΕ ΛΑΘΗ ΜΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥΣ ΣΥΓΧΩΡΑ..

ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΛΗΓΩΜΕΝΟΥΣ...ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ...Κ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΜΕΤΑΝΙΟΜΕΝΟΥΣ Κ ΑΣ ΛΙΩΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΑΠΟ ΚΑΗΜΟ.."
babis88ntoberman

Postby babis88ntoberman on Wed Oct 08, 2008 10:22 pm

Ο ΘΕΜΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΔΗΣ(ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΗΝ ΙΩΑΝΝΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟΝ ΘΥΜΗΣΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ....) ΠΟΛΛΟΙ ΤΟΝ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΛΑΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗ ΟΠΩΣ Κ ΕΙΝΑΙ...ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΣΚΥΛΑΣ!!!!! ΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΟΣ ΣΚΥΛΑΣ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ!!!!!!

"ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΠΑΛΙ ΑΠΟΨΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΑΝΤΑΜΩΣΩ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΠΩ...Κ ΦΕΥΓΩ ΝΑ ΣΩΘΩ..

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΣ...ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΑΓΑΠΕΣ...
Η ΜΟΝΑΞΙΑ ΜΟΥ ΜΑΓΑΖΙ...ΣΚΥΛΑΔΙΚΟ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΙ ΓΙΑ ΠΕΛΑΤΕΣ......."

Κ ΦΥΣΙΚΑ ΕΓΙΝΕ ΠΑΝΤΟΥ ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΕ ΤΟ ΚΛΑΣΙΚΟ ΠΙΑ "ΜΑ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΩ" ΕΠΙΣΗΣ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΗΤΑΝ Κ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ "ΧΕΛΙΔΟΝΙ"

"ΑΠΟΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΤΗ ΣΚΕΨΗ ΣΟΥ...ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΘΑΡΑ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΛΕΞΗ ΣΟΥ...ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΚΟΜΑ Κ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΔΑΚΡΥΖΟΥΝ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣΜΟΥ ΤΗΝ ΩΡΑ ΟΤΑΝ ΑΝΤΙΚΡΙΖΟΥΝ..

ΕΦΥΓΕΣ ΣΑΝ ΧΕΛΙΔΟΝΙ ΤΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ...Κ ΑΚΟΜΑ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΠΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΩΡΑ ΜΙΑ ΑΝΑΜΝΗΣΗ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ Ο ΤΡΕΛΟΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΑΝΟΙΞΗ..."

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΧΩ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΚΑΨΟΥΡΑ...

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ..

ΕΡΧΕΤΑΙ Κ ΣΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΨΟΥΡΟΜΙΞΕΡΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΤΟΜΠΕΡΜΑΝ!!! ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ..
babis88ntoberman

Postby babis88ntoberman on Tue Oct 14, 2008 8:34 pm

ΑΠΟΨΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΒΡΕΧΕΙ ΜΟΝΑΞΙΑ...ΓΙΑ ΣΑΣ Κ ΓΙΑ ΜΕΝΑ..

"ΑΦΗΣΤΕ ΤΗΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΜΩΡΗΘΕΙ...ΤΟ ΣΦΑΛΜΑ ΤΗΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ..ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΝΑ ΡΘΕΙ ΓΟΝΑΤΙΣΤΗ..ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΦΩΤΙΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΒΕΙ..

ΑΦΗΣΤΕ ΤΗΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΜΩΡΗΘΕΙ..ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΣΩΣΤΑ ΝΑ ΑΓΑΠΑΕΙ..Κ ΑΝ ΤΩΡΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΕΓΩΙΣΜΟ...ΤΟ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΜΕ ΑΝΑΖΗΤΑΕΙ..

Κ ΑΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΘΥΜΑΤΑ ΤΗΣ..ΓΙΑ ΜΕΝΑΝΕ ΤΟ ΞΕΡΩ ΠΟΝΕΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ..."

"ΟΠΟΙΑ ΧΕΙΛΗ Κ ΑΝ ΦΙΛΑΣ ΘΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ...ΣΤΑ ΞΕΝΑ ΣΤΗΘΗ ΠΟΥ ΑΚΟΥΜΠΑΣ ΘΑ ΑΚΟΥΣ Κ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ..

ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΕΚΔΙΚΗΘΩ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ..ΟΙ ΤΥΨΕΙΣ ΘΑ ΣΕ ΤΥΡΑΝΝΟΥΝ ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΠΟΝΑΩ..

Κ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΔΕΙΧΤΕΣ ΘΑ ΓΥΡΝΑΣ..ΤΟΥ ΡΟΛΟΓΙΟΥ ΤΟΥΣ ΔΕΙΧΤΕΣ...ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΧΑΡΑ Κ ΣΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΝΥΧΤΕΣ..."

ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΛΙΓΑ...
babis88ntoberman

Postby babis88ntoberman on Thu Oct 16, 2008 7:59 pm

Ο ΠΑΝΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟΥΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ....ΟΛΟΙ ΞΕΡΕΤΕΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΟΥ "ΑΠΑΛΑΧΤΗΚΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ"...ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΤΙ ΣΚΥΛΟΤΡΑΓΟΥΔΑ ΠΟΥ ΣΠΑΝΕ ΚΟΚΑΛΑ!!!!!

"ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΕΠΛΑΣΕ....ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΔΙΑ Κ ΜΠΕΣΑ..ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗ ΜΟΡΦΗ Κ ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ...

ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΟΜΟΡΦΗ ΑΝ ΗΤΑΝ Κ Η ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ..ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΗΡΧΑΝ ΒΑΣΑΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ...

ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΕΠΛΑΣΕ..ΣΑΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΝΑ ΜΟΙΑΖΕΙΣ...ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΗΡΕΜΗ...ΕΚΕΙ ΝΑ ΦΟΥΡΤΟΥΝΙΑΖΕΙΣ..."

"ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ...ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΟΥ...ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΤΟΝ ΑΣΩΤΟ ΝΑ ΔΙΝΕΙΣ ΤΟ ΦΙΛΙ ΣΟΥ...

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΞΕΝΥΧΤΗΣ Κ ΕΣΥ ΜΕ ΑΚΟΛΟΥΘΑΣ...ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΑΛΗΤΗΣ Κ ΕΣΥ ΜΕ ΑΓΑΠΑΣ...

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ...ΓΙΑ ΤΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΣΟΥ...ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΣΤΡΑΒΟΞΥΛΟ ΝΑ ΔΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ..."
babis88ntoberman

Postby babis88ntoberman on Mon Oct 20, 2008 9:22 pm

ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΕΛΕΠΗΣ...ΑΔΕΛΦΟΣ ΤΟΥ ΤΡΟΜΕΡΟΥ ΣΑΚΗ ΤΣΕΛΕΠΗ...ΚΑΛΟΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗΣ ΑΛΛΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΤΟΝ ΤΡΟΜΕΡΟ ΑΔΕΛΦΟ ΤΟΥ ΣΑΚΗ...ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕ ΕΝΑΝ ΔΙΣΚΟ ΣΤΗ ΣΑΛΟΝΙΚΑ ΜΕ ΤΙΤΛΟ "ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ"

1.ΟΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΛΙΑ
"ΠΕΡΝΟΥΝ ΟΙ ΩΡΕΣ...ΠΕΡΝΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ..ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΦΕΡΝΟΥΝΕ ΤΗΝ ΛΙΣΜΟΝΙΑ..ΠΟΤΗΡΙ ΑΔΕΙΟ ΜΥΑΛΟ ΓΕΜΑΤΟ ΜΕ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ..

ΝΥΧΤΑ ΜΟΥ ΕΠΕΣΕΣ ΜΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ....ΡΙΞΕ ΣΚΟΤΑΔΙΑ...ΝΑ ΜΗΝ ΘΥΜΑΜΑΙ...

ΝΥΧΤΑ ΒΟΗΘΑ ΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΧΑΣΩ...ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ..ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΘΛΙΨΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΤΑΧΝΙΑ..."

2.ΣΕ ΕΧΩ ΘΑΨΕΙ ΕΚΕΙ ΣΤΑ ΠΑΛΙΑ
"ΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΖΕΙΣ ΟΠΟΥ Κ ΝΑ ΣΑΙ..ΣΕ ΑΛΛΟ ΣΤΡΩΜΑ Κ ΑΝ ΚΟΙΜΑΣΑΙ..Κ ΟΤΑΝ Η ΦΩΤΙΑ ΘΑ ΣΒΗΣΕΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΣ..ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΣΚΛΗΡΑ ΘΑ ΥΠΟΦΕΡΕΙΣ Κ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΘΑ ΓΥΡΙΖΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΒΡΕΙ..

ΜΕ ΠΟΙΟ ΔΥΚΑΙΩΜΑ ΤΩΡΑ ΓΥΡΝΑΣ Κ ΤΗΝ ΣΥΓΝΩΜΗ ΤΩΡΑ ΖΗΤΑΣ...
ΕΓΩ ΣΕ ΕΒΓΑΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ Κ ΣΕ ΕΧΩ ΘΑΨΕΙ ΜΕΣ ΣΤΑ ΠΑΛΙΑ..

ΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΖΕΙΣ ΟΠΟΥ Κ ΝΑ ΣΑΙ..ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΚΛΑΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΦΑΛΜΑ ΣΟΥ ΠΙΚΡΑ..."

3.ΖΩΗ Κ ΘΑΝΑΤΟΣ...
"ΟΣΟΙ ΠΟΝΟΥΝ Κ ΤΥΡΑΝΝΙΟΝΤΑΙ..ΠΙΑΝΟΥΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΕ ΤΟ ΠΙΟΤΟ..ΠΑΡΑΜΙΛΑΝΕ Κ ΑΝΑΡΩΤΙΟΝΤΑΙ..ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ Η ΖΩΗ...

ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΠΟΥ ΣΥΝΑΝΤΙΟΝΤΑΙ ΖΩΗ Κ ΘΑΝΑΤΟΣ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΟΥΝ ΟΣΟΙ ΠΟΝΑΝΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ Η ΖΩΗ..

ΟΛΟΙ ΡΩΤΟΥΝ ΜΕ ΑΠΟΡΙΑ...Κ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΞΑΝΑΡΩΤΩ..ΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΤΑΧΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ...ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΚΟΣΜΟ Ή ΣΕ ΑΥΤΟΝ..."

ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΛΙΓΑ...
babis88ntoberman

Postby babis88ntoberman on Tue Oct 21, 2008 10:48 pm

ΠΑΜΕ ΜΙΑ ΚΟΜΜΑΤΑΡΑ....

"ΣΕ ΕΙΔΑ ΝΑ ΔΑΚΡΥΖΕΙΣ Κ ΝΑ ΠΙΚΡΑΙΝΕΣΑΙ..ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ Κ ΝΑ ΜΑΡΕΝΕΣΑΙ...ΝΑΥΑΓΙΟ ΝΑ ΦΑΙΝΕΣΑΙ..

ΣΟΥ ΕΔΙΝΑΝ ΦΑΡΜΑΚΙ Κ ΕΣΥ ΤΟ ΕΠΙΝΕΣ..ΣΑΝ ΤΟΝ ΕΦΙΑΛΤΗ ΣΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΕΓΙΝΕΣ...Κ ΟΜΩΣ ΑΓΑΠΗ ΕΔΙΝΕΣ..

ΒΑΛΕ ΦΩΤΙΑ ΣΤΑ ΟΝΕΙΡΑ..ΠΟΥ ΓΙΝΑΝ ΟΛΑ ΨΕΜΑ...Κ ΣΤΙΣ ΑΓΑΠΕΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΜΕΙΝΑΝ ΕΝΘΗΜΙΑ ΘΛΙΜΜΕΝΑ..."

"ΜΑΓΙΣΣΑ ΝΥΧΤΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΔΩΣ ΜΟΥ....ΝΑ ΦΥΓΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ...ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ ΝΙΩΣΕ Κ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΓΙΝΕ..ΑΛΛΟΣ ΑΠΟΨΕ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΜΟΥ ΠΗΡΕ...

ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΜΟΥ ΑΛΛΟΝ ΑΠΟΨΕ ΑΓΑΠΗΣΕ Κ ΕΜΕΝΑ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΕΡΗΠΙΟ ΜΕ ΑΦΗΣΕ..."
babis88ntoberman

Postby babis88ntoberman on Tue Oct 21, 2008 10:56 pm

ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΝΑ ΕΙΧΑΤΕ ΕΝΑ ΣΥΡΤΑΡΙ...ΓΕΜΑΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΠΑΛΙΑ ΣΑΣ ΑΓΑΠΗ...Κ ΑΚΟΜΑ ΣΑΣ ΠΟΝΑ...ΠΟΛΥ ΣΑΣ ΠΟΝΑ...ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΕΣΑΣ...

"ΑΡΑΧΝΙΑΣΜΕΝΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΗΡΘΕΣ ΕΣΥ ΝΑ ΜΟΥ ΘΥΜΗΣΕΙΣ...ΠΑΛΙΟΣΥΡΤΑΡΙ ΞΕΧΑΣΜΕΝΟ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΜΟΥ ΠΕΤΑΜΕΝΟ...

ΠΑΛΙΟΣΥΡΤΑΡΙ ΞΕΒΑΜΜΕΝΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟ..ΓΙΑΤΙ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΚΑΘΕ ΤΟΣΟ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΧΑΡΑ ΝΑ ΝΙΩΣΩ..

ΜΕΣ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ ΘΑ ΣΕ ΠΕΤΑΞΩ...ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΛΛΟ ΠΙΑ ΝΑ ΚΛΑΨΩ...ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΞΕΧΑΣΩ....ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΞΕΓΡΑΨΩ..."

Κ ΑΛΛΟ ΤΡΟΜΕΡΟ Κ ΦΟΒΕΡΟ...ΕΧΩ ΚΕΦΙΑ ΑΠΟΨΕ..ΚΕΦΙΑ ΓΙΑ ΚΑΨΟΥΡΑ..

"ΚΟΙΤΑΖΟΜΑΣΤΕ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΕ ΑΓΑΠΗ Κ ΟΜΩΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΩΣ ΗΡΘΕ Ο ΧΩΡΙΣΜΟΣ..Κ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ ΚΑΦΤΟ ΚΥΛΑΕΙ ΤΟ ΔΑΚΡΥ..ΕΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ ΠΙΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ Ο ΔΕΣΜΟΣ..

ΤΙ ΕΓΚΛΗΜΑ ΜΕΓΑΛΟ Κ ΤΙ ΚΡΙΜΑ Ο ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΥΜΑ...ΤΙ ΕΓΚΛΗΜΑ ΟΙ ΠΙΟ ΧΡΥΣΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΑΣ ΑΝΟΙΞΑΝ ΡΗΤΙΔΕΣ.."

ΤΙ ΕΓΡΑΨΑ ΠΑΛΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ....ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΛΕΓΕΤΑΙ ΑΡΑΧΝΙΑΣΜΕΝΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΓΕΡΑΣΙΜΟ Κ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΟΛΙΤΗ ΤΟ ΤΙ ΕΓΚΛΗΜΑ...
babis88ntoberman

Postby babis88ntoberman on Wed Oct 22, 2008 8:11 pm

ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ...ΦΩΝΑΡΑ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ Κ ΕΝΑΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΔΙΣΚΟ ΣΤΗ ΣΑΛΟΝΙΚΑ ΕΓΑΨΕ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΤΟ ΓΝΗΣΙΟ ΠΑΛΙΟ ΚΑΛΟ ΑΘΑΝΑΤΟ ΑΞΕΠΕΡΑΣΤΟ ΣΚΥΛΑΔΙΚΟ...

"ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ Κ ΑΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΜΕΝΑ ΘΥΜΑΤΑΙ..ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΓΛΕΝΤΑΕΙ ΜΑ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΘΥΜΑΤΑΙ..Κ ΟΤΑΝ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΕΙ ΕΜΕΝΑ ΘΥΜΑΤΑΙ...

ΕΜΕΝΑ ΑΓΑΠΑΕΙ..ΕΜΕΝΑ...Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ..
ΕΜΕΝΑ ΑΓΑΠΑΕΙ...Κ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ ΝΑ ΖΗΣΕΙ..

ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΓΥΡΝΑΕΙ ΕΜΕΝΑ ΘΥΜΑΤΑΙ..ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΦΙΛΙΕΤΑΙ ΜΑ ΕΜΕΝΑ ΘΥΜΑΤΑΙ..Κ ΟΤΑΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΕΜΕΝΑ ΘΥΜΑΤΑΙ..."

"ΕΙΣΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ...Κ ΑΣ ΓΕΡΝΕΙΣ ΣΕ ΑΛΛΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ..ΕΙΣΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ..ΣΕ ΘΕΛΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΛΙΑ..ΤΩΡΑ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΧΑΡΙΖΕΙΣ ΤΑ ΧΑΔΙΑ Κ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΣΟΥ..ΜΑ ΠΑΝΤΑ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ..

Η ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ ΑΝΗΚΕΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ..ΕΙΝΑΙ ΔΕΣΜΙΑ ΣΤΑ ΠΕΡΑΣΜΕΝΑ..."
babis88ntoberman

Postby babis88ntoberman on Fri Oct 24, 2008 1:14 pm

ΠΑΙΔΙΑ ΕΝΑ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ.."ΑΡΧΙΣΕΣ ΑΦΙΕΡΩΣΕΙΣ.."

"ΑΡΧΙΣΕΣ ΑΦΙΕΡΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΕΙΡΑΤΙΚΟΥΣ...Κ ΖΗΤΑΣ ΜΕΣΟΛΑΒΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΦΙΛΟΥΣ Κ ΓΝΩΣΤΟΥΣ...ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΠΡΟΦΤΑΣΕΙΣ...

ΚΡΑΤΗΣΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ...Κ ΤΟΝ ΦΑΚΕΛΟ ΑΓΑΠΗ ΚΛΕΙΣΤΟΝ ΟΡΙΣΤΙΚΑ..ΤΕΛΙΩΜΕΝΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΝΤΕ ΠΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΞΕΓΡΑΨΕΙΣ.."
babis88ntoberman

Postby kondr7 on Fri Oct 24, 2008 2:06 pm

time to fight back:

ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ ΦΥΓΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕΙΣ..ΤΟΥ ΜΠΕΤΑΤΖΗ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΟΜΩΣ ΚΑΠΟΤΕ ΚΑΠΟΤΕ ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙΣ..ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΟΥ ΧΑ ΔΩΣΕΙ.. ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ..ΚΑΙ ΣΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗ..ΤΑ ΚΥΛΙΣΕΣ ΣΤΟ ΧΩΜΑ

ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΦΤΙΑΞΩ ΕΓΩ.. ΜΕ ΕΝΑ ΑΙΣΘΗΜΑ ΜΕ ΕΝΑ ΑΙΣΘΗΜΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΟ... ΑΠΟ ΧΩΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΛΑΣΠΗ ΜΑΣ ΕΠΛΑΣΕ Ο ΘΕΟΣ.. ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ ΗΤΑΝΕ ΚΙ' ΑΥΤΟΣ
Last edited by kondr7 on Mon Oct 27, 2008 12:50 am, edited 1 time in total.
From Nowhere to Now Here
kondr7
Μόνιμο μέλος

Postby babis88ntoberman on Sat Oct 25, 2008 11:59 am

ΦΟΒΕΡΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΛΕΕΙ ΡΕ ΘΗΡΙΟ ΑΥΤΟ???? ΠΑΡΕ Κ ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΜΟΥ...

"ΚΑΤΑΡΑ ΝΑ ΣΕ ΚΥΝΗΓΑ ΒΑΡΙΑ...ΤΟ ΠΟΝΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΣΟΥ..Κ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΨΕΙ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΚΑΕΙ Κ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ..

ΚΑΤΑΡΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΝΕΥΤΡΑ ΟΜΟΡΦΙΑ ΣΟΥ...ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΣΤΕΝΑΓΜΟΥΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ...

ΚΑΤΑΡΑ ΝΑ ΣΕ ΚΥΝΗΓΑ ΒΑΡΙΑ...ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΜΟΥ ΠΟΤΑΜΙ ΝΑ ΣΕ ΠΝΙΞΕΙ..Κ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΥΡΗ ΣΥΜΦΟΡΑ...ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΥΛΙΞΕΙ.."

ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΟΝ kondr7
babis88ntoberman

Postby babis88ntoberman on Sun Oct 26, 2008 9:26 pm

ΚΟΜΜΑΤΑΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΑΜΟΛΑΔΑ!!!!!!! ΝΑΙ ΕΙΠΕ Κ ΑΥΤΟΣ ΚΑΠΟΤΕ ΣΚΥΛΑΔΙΚΟ...ΣΩΣΤΟΣ???

"ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΜΕΤΡΩ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝΕ...ΤΙΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΚΟΙΤΩ ΝΑ ΖΩ ΜΑΚΡΙΑ ΣΟΥ..ΦΤΑΝΕΙ ΣΕ ΑΚΡΟΤΗΤΕΣ...Κ ΔΕΣ ΜΑΤΩΣΑΜΕ...ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΙΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΠΙΑ..

ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΑ ΣΑΒΒΑΤΑ..ΑΔΕΙΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ...ΓΕΜΙΣΑΜΕ ΜΕ ΤΡΑΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΑ ΔΕΣ...
ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΑ ΣΑΒΒΑΤΑ..Κ ΧΛΩΜΕΣ ΔΕΥΤΕΡΕΣ..ΝΑ ΞΕΧΑΣΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΜΕΡΕΣ...

ΟΙ ΑΠΕΙΛΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΕΤΑΣ ΓΕΡΑΣΑΝΕ...Η ΜΟΝΑΞΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΧΤΥΠΑΣ ΘΑ ΤΗΝ ΖΗΤΑΩ..Κ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΥ ΧΑΛΑΣ ΠΕΡΑΣΑΝΕ...ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΤΡΑΩ...

ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΑ ΣΑΒΒΑΤΑ..ΑΔΕΙΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ.."
babis88ntoberman

Postby kondr7 on Mon Oct 27, 2008 12:56 am

Προηγουμενο Τραγουδι:
ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΙΛΑΛΑΣ (Zorz Pilali to kallitexniko) - Η ΜΠΕΤΟΝΙΕΡΑ
From Nowhere to Now Here
kondr7
Μόνιμο μέλος

PreviousNext